„Zentiva“ naujienos

Zentiva in India

11 rugsėjo 2019    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ plečia savo pasaulinę gamybą pasirašydama sutartį įsigyti gamybos vietą Anklešvaro mieste Indijoje

PRAHA / MUMBAJUS / ANKLEŠVARAS 2019 m. rugsėjo 11 d.: „Zentiva Group, a.s.“ skelbia pasirašiusi verslo perkėlimo sutartį su „Sanofi“, kad įsigytų jų gamybos vietą Anklešvaro mieste Indijoje. Šis įsigijimas padės užtikrinti nuolatinį aukštos kokybės vaistų tiekimą daugiau pacientų, praplečiant „Zentiva“ gamybos tinklą ir judėjimą.

„Visiškai valdomų „Zentiva“ gamybos vietų tinklo išplėtimas yra pagrindinis mūsų ateities sėkmės veiksnys, užtikrinantis didesnį tiekimo saugumą žmonėms, gyvenantiems Europoje ir už jos ribų. Tai leidžia mums toliau diegti naujoves, kad pasiektume veiklos kokybę, padidintume produktyvumą ir paspartintume augimą,“ – teigia Nick Haggar, „Zentiva“ generalinis direktorius. „Mes tvirtai atsidavę Anklešvaro komandos ir operacijų augimui ir sėkmei. Ši vieta bus didžiausia mūsų tinkle, o komanda Indijoje vaidins pagrindinį vaidmenį „Zentiva“ veikloje.“

Didėjant aukštos kokybės ir prieinamų vaistų paklausai, įsigijimas dar kartą patvirtina „Zentiva“ pasiryžimą palaikyti ryšį su vaistininkais, sveikatos priežiūros specialistais ir sprendimų priėmėjais gerinant pacientų galimybes.

Anksčiau, 2019 m., „Zentiva“ išplėtė savo tinklą įsigijusi „Solacium“ Rumunijoje ir „Creo“ Jungtinėje Karalystėje, taip pat investavusi kelis milijonus eurų Prahoje ir Bukarešte, siekdama padidinti gamybos galimybes.

* Šis sandoris turi būti patvirtintas reguliavimo institucijų, akcininkų ir turi būti įvykdytos tam tikros sąlygos, apibrėžtos verslo perdavimo sutartyje.

Apie Anklešvaro gamybos vietą

Ši vieta, įkurta 1987 m., yra chemijos ir biotechnologijų plėtros centras, joje gaminami tiek tarpiniai produktai, tiek vaistų formulės. Didelis tablečių gamintojas Anklešvaro gamykloje per metus pagamina daugiau nei 6 milijardus tablečių.

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 3000 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lyderiais, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Atstovė žiniasklaidai:

Ines Windisch
Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė
„ZENTIVA GROUP, a.s.“
 U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic
Tel.: (+420) 601 341 444
El. paštas: ines.windisch@zentiva.com
www.zentiva.com