Kokybiški „Zentiva“ generiniai vaistai

Zentiva

KURIAME

Vykdydami mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, skatiname inovacijas, kad atrastume naujų būdų, kaip pagaminti kokybiškus ir įperkamus vaistus. Mūsų tarptautinėje grupėje dirba žmonės iš visos Europos, tarp jų yra pramonės srities mokslininkų ir akademinės bendruomenės atstovų iš Europos universitetų.

Mūsų ekspertai pasitelkia aukščiausio lygio mokslą, Prahoje įsikūrusioje pasaulinio lygio gamybos įmonėje naudodami naujausią įrangą. Išnaudodami augimo potencialą po patento galiojimo pabaigos, skatiname inovacijas ir kartu plečiame visapusišką terapinės paskirties portfelį.

Stengiamės tobulėti dėl žmonių, kurių labui dirbame, ir rinkoje įsitvirtinusių produktų pagrindu kuriame naujoviškus pridėtine verte pasižyminčius vaistus, gerindami pacientų patirtį ir siekdami kuo geresnio rezultato.

Zentiva

GAMINAME

Mūsų gamybos ir tiekimo grandinė, apimanti platų gamybos tinklą ir pavyzdines gamybos įmones Prahoje ir Bukarešte, – tai galinga generinių ir nereceptinių vaistų gamybos varomoji jėga pačioje Europos širdyje. Mūsų gamybiniai pajėgumai yra pakankami, kad galėtume patikimai ir už konkurencingą kainą gaminti kokybiškus ir įperkamus vaistus milijonams žmonių, kurių labui mes dirbame.

Mūsų gamybos tinklas ir atsparios tiekimo grandinės yra labai svarbios užtikrinant daugelio žmonių sveikatos priežiūros tęstinumą – šiuo metu tai dar svarbiau nei bet kada anksčiau. Mes nuolat investuojame į savo gamybos operacijų atnaujinimą ir plėtrą, kartu supaprastindami procesus ir optimizuodami gamybos našumą.

Zentiva

DIRBAME VISUOMENĖS LABUI

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad sveikatos priežiūra taptų kiekvieno asmens teise, o ne privilegija. Šiandien labiau nei kada nors anksčiau žmonėms reikalingi kokybiški ir įperkami vaistai. Mes didžiuojamės savo prekės ženklo generinių ir nereceptinių vaistų portfeliu, kuris veiksmingai tenkina kasdienius žmonių sveikatos priežiūros poreikius, kartu padeda visos Europos valstybių vyriausybėms kurti ir palaikyti tvarią sveikatos priežiūros sistemą, skirtą visai visuomenei.

Solidarizuodamiesi su sveikatos priežiūros specialistais, farmacininkais ir politikais, priimančiais sprendimus, susijusius su sveikatos sistema, jaučiame tokią pat socialinę atsakomybę mažinti išlaidas ir gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą. Tęsdami plėtrą naujose rinkose su sėkmingai dirbančia specialistų komanda, galime pagaminti daugiau vaistų, kurių žmonėms kasdien reikia ir Europoje, ir už jos ribų.

Zentiva

MUMS RŪPI

„Zentiva“ didžiuojasi būdama socialiai atsakinga įmonepasaulio mastu ir vietos lygmeniu įgyvendinančia programas, skirtas mūsų žmonėms, partneriams ir mūsų planetai. Mūsų organizacijos augimas atveria naujas galimybes darbuotojams išnaudoti turimą potencialą, kartu tai leidžia mums pritraukti geriausius specialistus ir išlaikyti suformuotą komandą bei užtikrinti sėkmę ateities kartoms.

Mūsų programos „PlanetZ“, kurią įgyvendinant visoje organizacijoje didinamas atsinaujinančių išteklių energijos panaudojimas, tikslas – kurti tvarią ateitį visiems žmonėms

Siekiame ugdyti jaunus farmacijos srities mokslininkus ir inžinierius įgyvendindami tokias iniciatyvas kaip „The Parc“ ir „ORBIS“, kurios padeda jauniems talentams užmegzti ryšį su pirmaujančiais farmacijos pramonės ir akademinės bendruomenės ekspertais ir sutelkus bendras pastangas kovoti su didžiausiais sveikatos priežiūros srities sunkumais.

Pagrindiniai mūsų įsipareigojimai laikytis etikos principų

Su unikaliu verslo nuovokos, etikos ir sveiko proto deriniu „Zentiva“ per daugelį metų įgijo sąžiningumo reputaciją - jokių kompromisų daryti negalima. Gyvenimas ir darbas pagal mūsų vertybes yra nepaprastai svarbus mūsų tolimesnei sėkmei ir pacientų gerovei. Daugiau galite perskaityti mūsų „Common SenseZ“ kodekse: Code of Common SenseZ.

Kova su kyšininkavimu ir antikorupcija

Tai, ką mes darome, yra ne mažiau svarbu, kaip tai darome. Jau daugelį metų „Zentiva“ yra įsipareigojusi puoselėti etinę kultūrą, kuria siekiama aukščiausių skaidrumo ir verslo vientisumo standartų visoje savo organizacijoje ir santykiuose su išorės suinteresuotosiomis šalimis. „Zentiva“ įgyvendino priemones ir įrankius, kuriais siekiama užkirsti kelią korupcijai ir kovoti su ja visose šalyse, kuriose ji užsiima verslu. „Zentiva“ sustiprina savo tvirtą nulinės netolerancijos poziciją korupcinėms ir kyšininkavimo praktikoms visose sąveikose ir verslo sandoriuose.
Daugiau galite perskaityti mūsų kovos su kyšininkavimu politikoje: Antibribery Policy.

Deramas atidumas

„Zentiva“ bendradarbiauja tik su tomis trečiosiomis šalimis, kurios yra kvalifikuotos, gerbiamos ir laikosi galiojančių kovos su kyšininkavimu ir korupcija įstatymų reikalavimų. Esame įsipareigoję dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios veikia taip, kad atitinktų mūsų vertybes ir etikos principus. „Zentiva“ išsamaus patikrinimo procesas užtikrina, kad įtraukiant, atrenkant ir vertinant trečiąsias šalis būtų peržiūrėta ir tinkamai atsižvelgta į svarbią informaciją.

Pranešimų kanalas “Speak up”

„Zentiva“ ragina savo darbuotojus ir išorinius partnerius, bendraujančius su „Zentiva“, pranešti apie faktinį ar įtariamą netinkamą elgesį, užduoti klausimus dėl atitikties arba tiesiog pasisakyti. Kerštas yra draudžiamas. Susisiekite pranešimų kanalu „Speak up“ čia: here.

„Zentiva“ šaknys siekia XV amžių.

Skaitykite daugiau

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.