Kokybiški „Zentiva“ generiniai vaistai

Zentiva

KURIAME

Vykdydami mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, skatiname inovacijas, kad atrastume naujų būdų, kaip pagaminti kokybiškus ir įperkamus vaistus. Mūsų tarptautinėje grupėje dirba žmonės iš visos Europos, tarp jų yra pramonės srities mokslininkų ir akademinės bendruomenės atstovų iš Europos universitetų.

Mūsų ekspertai pasitelkia aukščiausio lygio mokslą, Prahoje įsikūrusioje pasaulinio lygio gamybos įmonėje naudodami naujausią įrangą. Išnaudodami augimo potencialą po patento galiojimo pabaigos, skatiname inovacijas ir kartu plečiame visapusišką terapinės paskirties portfelį.

Stengiamės tobulėti dėl žmonių, kurių labui dirbame, ir rinkoje įsitvirtinusių produktų pagrindu kuriame naujoviškus pridėtine verte pasižyminčius vaistus, gerindami pacientų patirtį ir siekdami kuo geresnio rezultato.

Zentiva

GAMINAME

Mūsų gamybos ir tiekimo grandinė, apimanti platų gamybos tinklą ir pavyzdines gamybos įmones Prahoje ir Bukarešte, – tai galinga generinių ir nereceptinių vaistų gamybos varomoji jėga pačioje Europos širdyje. Mūsų gamybiniai pajėgumai yra pakankami, kad galėtume patikimai ir už konkurencingą kainą gaminti kokybiškus ir įperkamus vaistus milijonams žmonių, kurių labui mes dirbame.

Mūsų gamybos tinklas ir atsparios tiekimo grandinės yra labai svarbios užtikrinant daugelio žmonių sveikatos priežiūros tęstinumą – šiuo metu tai dar svarbiau nei bet kada anksčiau. Mes nuolat investuojame į savo gamybos operacijų atnaujinimą ir plėtrą, kartu supaprastindami procesus ir optimizuodami gamybos našumą.

Zentiva

DIRBAME VISUOMENĖS LABUI

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad sveikatos priežiūra taptų kiekvieno asmens teise, o ne privilegija. Šiandien labiau nei kada nors anksčiau žmonėms reikalingi kokybiški ir įperkami vaistai. Mes didžiuojamės savo prekės ženklo generinių ir nereceptinių vaistų portfeliu, kuris veiksmingai tenkina kasdienius žmonių sveikatos priežiūros poreikius, kartu padeda visos Europos valstybių vyriausybėms kurti ir palaikyti tvarią sveikatos priežiūros sistemą, skirtą visai visuomenei.

Solidarizuodamiesi su sveikatos priežiūros specialistais, farmacininkais ir politikais, priimančiais sprendimus, susijusius su sveikatos sistema, jaučiame tokią pat socialinę atsakomybę mažinti išlaidas ir gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą. Tęsdami plėtrą naujose rinkose su sėkmingai dirbančia specialistų komanda, galime pagaminti daugiau vaistų, kurių žmonėms kasdien reikia ir Europoje, ir už jos ribų.

Zentiva

MUMS RŪPI

„Zentiva“ didžiuojasi būdama socialiai atsakinga įmonepasaulio mastu ir vietos lygmeniu įgyvendinančia programas, skirtas mūsų žmonėms, partneriams ir mūsų planetai. Mūsų organizacijos augimas atveria naujas galimybes darbuotojams išnaudoti turimą potencialą, kartu tai leidžia mums pritraukti geriausius specialistus ir išlaikyti suformuotą komandą bei užtikrinti sėkmę ateities kartoms.

Mūsų programos „PlanetZ“, kurią įgyvendinant visoje organizacijoje didinamas atsinaujinančių išteklių energijos panaudojimas, tikslas – kurti tvarią ateitį visiems žmonėms

Siekiame ugdyti jaunus farmacijos srities mokslininkus ir inžinierius įgyvendindami tokias iniciatyvas kaip „The Parc“ ir „ORBIS“, kurios padeda jauniems talentams užmegzti ryšį su pirmaujančiais farmacijos pramonės ir akademinės bendruomenės ekspertais ir sutelkus bendras pastangas kovoti su didžiausiais sveikatos priežiūros srities sunkumais.

„Zentiva“ šaknys siekia XV amžių.

Skaitykite daugiau

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.