„Zentiva“ naujienos

4 lapkričio 2020    /    Pranešimai spaudai

Zentiva apdovanota už metų įgijimą eva ggb apdovanojimo ceremonijos metu

PRAGA - 2020 m. lapkričio 4 d .: „Zentiva“ gavo 2020 m. „Global Generics & Biosimilars“ apdovanojimą kategorijoje „EVA metų įsigijimas“. Per 2020 m. antrąjį ketvirtį, pirmąją COVID-19 krizės bangą, „Zentiva“ užbaigė „Alvogen CEE“ įsigijimą, kuris subūrė du pirmaujančius firminius generinius ir nereceptinių produktų verslus Vidurio ir Rytų Europos regione. Šis įsigijimas jau rodo sėkmės rodiklius ir palaiko „Zentiva“ kelionę bei tvirtą siekį augti, tuo pačiu didinant įmonės komercinį pėdsaką.

 

Kompanijai „ Zentiva“ yra garbė gauti šį prestižinį apdovanojimą ir pripažinimą. „Alvogen“ ir „Zentiva“ derinys Vidurio ir Rytų Europoje sukuria naują firminį generinį, originalų prekės ženklą ir OTC jėgą regione. Naujoji jungtinė komanda yra talentinga, greitai judanti ir ambicinga siekti augimo iš produktų kūrimo viduje ir strateginės partnerystės su pirmaujančiomis įmonėmis, kurios nori įtraukti „Zentiva“ kaip patikimą ir gerai veikiantį komercijos partnerį “, - sakė Nick Haggar, generalinis „Zentiva“ direktorius.

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra aukštos kokybės prieinamų vaistų, skirtų pacientams Europoje ir už jos ribų, gamintoja. Įmonė, kurios gamybos vietų tinkle dirba daugiau nei 4 500 darbuotojų ir kuriam priklauso geriausios gamybos vietos Prahoje ir Bukarešte, siekia tapti firminių generinių vaistų ir nereceptinių vaistinių produktų gamybos lydere Europoje, kad galėtų geriau patenkinti kasdienius su žmonių sveikatos priežiūra susijusius poreikius.
Įmonėje „Zentiva“ manoma, kad sveikatos priežiūra turėtų būti laikoma teise, o ne privilegija. Žmonėms labiau nei bet kada reikalinga geresnė prieiga prie aukštos kokybės prieinamų vaistų ir sveikatos priežiūros paslaugų. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Sužinokite daugiau apie „Zentiva“ interneto svetainėje www.zentiva.com.

Kontaktai žiniasklaidai

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Telefonas: (+420) 727 873 159
El. paštas:
mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.