„Zentiva“ naujienos

Zentiva

1 spalio 2018    /    Pranešimai spaudai

Generinių vaistų gamintoja „Zentiva“pradeda vykdyti veiklą kaip nepriklausoma bendrovė

PRAHA, 2018 m. spalio 1 d. Šiandiena žymi pirmą dieną, kai generinių vaistų gamintoja „Zentiva“ pradėjo veikti kaip nepriklausoma organizacija, užbaigusi anksčiau skelbtą bendrovės atsiskyrimą nuo „Sanofi“.

„Zentiva“ įsikūrusi Prahoje, ši bendrovė, kurios pagrindiniu investuotoju tapo „Advent International“ – vienas didžiausių pasaulyje ir labiausiai patyrusių privataus kapitalo investuotojų, žengia į naują nepriklausomybės ir pokyčių erą.

„Zentiva“ vadovas Patrickas Aghanianas tiki, kad atsiskyrimas bendrovei ir klientams suteiks naujų galimybių, dėl kurių verslas taps greitesnis, lankstesnis ir judresnis.

„Zentiva“ šaknys siekia prieš 530 metų veikusią „Juodojo erelio“ vaistinę – mažą šeimos įmonę, besirūpinusią Prahos žmonėmis. Nuo tada išplėtėme veiklą generinių ir nereceptinių vaistų srityje visoje Europoje. Šis paveldas ne tik sustiprina mūsų ryžtą ir toliau daugiausia dėmesio skirti klientui, bet ir palaiko mūsų ateities prioritetus – gerinti sveikatos priežiūrątaikant labiau individualizuotą požiūrį. . Tikime, kad sveikatos priežiūra yra teisė, o ne privilegija ir sveikatos priežiūros priemonės turi būti prieinamos kuo daugiau žmonių. “

„Norime įgyti reputaciją, kuri būtų tapatinama su mūsų partneriams kuriama verte, – priduria jis. – Veikdami išvien su sveikatos priežiūros profesionalais, farmacininkais ir sveikatos sistemos sprendimus priimančiais asmenimis jaučiamės socialiai įsipareigoję padėti sumažinti išlaidas ir pagerinti sveikatos priežiūros prieinamumą. Siekiame patenkinti žmonių kasdienės sveikatos priežiūros poreikius. “

Patrickas priduria, kad šis naujausias bendrovės istorijos puslapis taip pat reiškia puikias naujienas darbuotojams: „Numatomas mūsų organizacijos augimas darbuotojams suteikia naujų galimybių ir leidžia pritraukti talentingiausius mūsų srities specialistus. Bendrovei „Zentiva“ tai yra jaudinantis metas ir esame tikri, kad palaikomi „Advent“ galime įgyvendinti savo siekius. “

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ tiki, kad sveikatos priežiūra yra teisė, o ne privilegija. Labiau nei bet kada anksčiau žmonėms reikia lengviau prieinamos sveikatos priežiūros. Šiandien kasdienės priemonės, nuo kurių visi priklausome, iš tiesų yra gyvybiškai svarbus sveikos gyvensenos pagrindas.

„Zentiva“ dirba Europos gyventojams. Veikdami išvien su sveikatos priežiūros profesionalais, farmacininkais ir sveikatos sistemos sprendimus priimančiais asmenimis jaučiamės socialiai įsipareigoję padėti sumažinti išlaidas ir pagerinti sveikatos priežiūros prieinamumą. Esame generinių ir nereceptinių vaistų lyderiai ir siekiame patenkinti žmonių kasdienės sveikatos priežiūros poreikius.

Turėdami daugiau nei 2 500 darbuotojų visoje Europoje ir 2 gamyklas – Prahoje ir Bukarešte – siekiame būti generinių ir nereceptinių vaistų lyderiais.

Daugiau informacijos: www.zentiva.lt

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.