„Zentiva“ naujienos

Zentiva

13 kovo 2019    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ ir „Siyiara Enterprises“ pasirašė sutartį dėl rumunų farmacijos bendrovės „Solacium“ įsigijimo

Praha, 2019 m. kovo 13d. „Zentiva Group a.s.“ ir „Siyiara Enterprises“ pasirašė bendrą pirkimo sutartį dėl Rumunijoje įsikūrusios farmacijos bendrovės „Solacium“ įsigijimo kartu su jos dukterine kompanija „Be Well Pharma“. „Solacium“ šiuo metu yra „Dr. Max Group“ dalis, ji priklauso „Siyiara Enterprises“ kartu su p. Trasca Alexandru-Tony.

„Zentiva“ generalinis direktorius Nick Haggar teigė: „Zentiva“ džiaugiasi galėdama patvirtinti pirmosios įsigijimo sutarties pasirašymą po 2018 m. paskutinį ketvirtį įvykusio atsiskyrimo nuo „Sanofi“. „Solacium“ papildo dabartinį mūsų generinių vaistų verslą, tobulina mūsų nereceptinių vaistų pajėgumą ir pasiūlą pacientams bei vartotojams Rumunijoje.“

„Dr. Max“ įsigijus „A&D Pharma Group“, nusprendėme dėmesį sutelkti į tris svarbiausius mūsų verslo Rumunijoje punktus: medikamentų mažmeninę prekybą, didmeninę prekybą ir rinkodarą bei pardavimą. Nors „Solacium“ yra sparčiai augantis maisto papildų ir nereceptinių vaistų gamintojas, tikime, kad vadovaujant specializuotai ir sėkmingai farmacijos bendrovei, tokiai kaip „Zentiva“, įmonė gali išpildyti savo potencialą ir žymiai išplėsti veiklą už dabartinių ribų“, – sakė „Dr.Max“ prezidentas ir grupės generalinis direktorius Leonardo Ferrandino.

Sandorį vis dar reikia patvirtinti remiantis keletu sąlygų, kurios apima (bet neapsiriboja) Rumunijos konkurencijos tarnybą.


Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 2500 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), stengiamės būtų originalių ir generinių vaistų Europoje lyderiais, kad galėtume kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.
„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Apie „Solacium Pharma“

SOLACIUM PHARMA vizija yra tapti viena iš farmacijos bendrovių Rumunijoje lydere, kuriant partnerystes su sveikatos priežiūros profesionalais pacientų, vartotojų ir darbuotojų naudai. Šios partnerystės yra paremtos inovatyvių produktų, kurie žmonėms suteikia geriausių pasirinkimų savo sveikatai, tiekimu.


Atstovė žiniasklaidai:

Ines Windisch
Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic (Čekija)
Mob. tel.: (+420) 601 341 444
El. paštas: ines.windisch@zentiva.com
www.zentiva.com


Ivo Mravinac
Viešųjų ryšių specialistas ir atstovas Čekijoje
PENTA INVESTMENTS, s.r.o.
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Prague 1 – Czech Republic (Čekija)
Tel.: +420 225 101 109
Mob. tel.: +420 606 656 930
El. paštas: mravinac@pentainvestments.com
www.pentainvestments.com