„Zentiva“ naujienos

Zentiva

1 balandžio 2019    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ praneša apie „Creo Pharmaceuticals Ltd.“ įsigijimą Jungtinėje Karalystėje

2019 m. balandžio 1 d., PRAHA. „Zentiva Group a.s.“ praneša apie „Creo Pharmaceuticals Ltd.“, „Amneal Pharmaceuticals, Inc.“ antrinės įmonės, įsigijimą Jungtinėje Karalystėje (JK). (NYSE: AMRX). 

 

„Zentiva“ generalinis direktorius Nick Haggar teigė: „Zentiva“ malonu patvirtinti „Creo Pharma“ įsigijimą, kuris sustiprins „Zentiva“ padėtį JK. Šis veiksmas atspindi mūsų pasitikėjimą JK ir mūsų tvirtą įsipareigojimą kurti, gaminti ir tiekti kokybiškus nebrangius vaistus. Sveikiname „Creo Pharma“ komandą, garsėjančią kokybiškų paslaugų teikimu savo klientams.”

 

„Su džiaugsmu jungiamės prie „Zentiva“, nes neabejojame, kad mūsų įmonių derinys išeis į naudą mūsų klientams ir pacientams JK. Tikime, kad „Creo“ ir „Zentiva“ sąjunga mums padės paspartinti plėtrą ir realizuoti visą savo potencialą,“ – sako Luke Hart, „Creo Pharmaceuticals Ltd.“ vykdantysis direktorius.

 

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 2 500 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), stengiamės būtų originalių ir generinių vaistų Europoje lyderiais, kad galėtume kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

 

Apie „Creo Pharmaceuticals Ltd.“ 

„Creo Pharma“ buvo įkurta 2007 metais, suteikti savo tiekėjams tiesioginę prieigą prie JK generinių vaistų rinkos. Esame geros reputacijos, patikima ir auganti JK vaistų tiekėja, kurios pagrindinis interesas tiekti didmeniniam, vaistinių ir ligoninių sektoriui viską, nuo generinių vaistų iki komercinių produktų. „Creo“ sėkmė yra grįsta tvirtais ryšiais su klientais, išskirtiniu palaikymu ir vaistų pasiūlos įvairove. Suprantame, kad sparčioje šiandienos generinių vaistų aplinkoje svarbiausia pasitikėjimas bei patikimumas, ir to siekiame pasitelkdami draugišką, profesionalią klientų aptarnavimo komandą. Mūsų pagrindiniai tikslai yra sutelkti į mūsų klientų prioritetus, užtikrinant, kad tiek medicinos profesionalai, tiek pacientai turėtų gerą prieigą prie unikalių gaminių gausos.

Atstovė žiniasklaidai: 

Ines Windisch

Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė 

 

ZENTIVA GROUP, a.s.

U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic (Čekija)

Mob. tel.: (+420) 601 341 444
El. paštas: ines.windisch@zentiva.com

www.zentiva.com