Mes kuriame

Zentiva

Tobulindami mokslinius tyrimus ir plėtrą, skatiname naujoves, kurios padėtų rasti naujų būdų, kaip pristatyti aukštos kokybės ir prieinamus vaistus. Mūsų tarptautinę komandą sudaro darbuotojai iš visos Europos, įskaitant pramonės mokslininkus ir akademinius partnerius iš Europos universitetų.

Mūsų specialistai remiasi aukščiausio lygio mokslu, naudoja pažangiausią įrangą ir dirba pasaulinio lygio patalpose Prahoje. Pasinaudodami augimu pasibaigus patento galiojimo laikui, skatiname naujoves, plėsdami savo išsamų terapinį portfelį.

Mes siekiame didesnių tikslų dėl žmonių, kuriems dirbame, todėl kuriame pridėtinės vertės vaistinius preparatus, kuriems būdingas naujoviškumas palyginti su tradiciniais produktais, ir geriname pacientų patirtį, siekdami pagerinti rezultatus.


Atvirumo naujovėms programa

Siūlydami tiesioginę nuorodą naujoviškiems pasiūlymams pateikti, mes plečiame telkinį, iš kurio bus galima pasirinkti vaistų su pridėtine verte.
Ar svarstote, kaip pagerinti dabartinius vaistus? Ar pastebite pacientų poreikių, kurie lieka nepatenkinti? Ar matote galimybę supaprastinti administravimo būdus ir pagerinti pacientų patirtį? Yra daugybė sričių, kuriose galime dirbti kartu, kad pacientams sukurtumėme vaistų su pridėtine verte. Sužinokite daugiau https://www.zentiva.com/contact/open-innovation-zentiva.

„The Parc

„Zentiva“ yra farmacijos tyrimų platformos „The Parc“, siūlančios magistrantūros studijų programą, pagrįstą akademinių ir pramonės partnerių bendradarbiavimu, viena iš įkūrėju. Ši platforma suteikia galimybę spręsti problemas, tiesiogiai susijusias su kai kuriais didžiausiais šių dienų iššūkiais, ir pritaikyti rezultatus realiems produktams!