„Zentiva“ naujienos

Zentiva

23 lapkričio 2018    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ ir PHOENIX tapo strateginiais partneriais Europoje

PRAHA – 2018 m. lapkričio 23 d.– Šią savaitę inauguraciniame metiniame partnerių susitikime Prahoje „Zentiva“ ir PHOENIX suvienijo jėgas, kad duotų pradžią dviejų sveikatos priežiūros įmonių strateginei partnerystei Europoje. 

 

„PHOENIX grupės vadovai ir darbuotojai tiki, kad dėl gilių tradicijų, plataus generinių ir be recepto įsigyjamų vaistų asortimento bei veiklos daugumoje Europos rinkų, „Zentiva“ bus puikus partneris Europoje,“ sako Nemanja Jankovic, PHOENIX grupės įmonių farmacijos paslaugų ir tiekimo skyriaus partnerysčių vadovė. 

 

Pirmieji strateginės partnerystės projektai jau pradedami vykdyti tam tikrose Vidurio ir Rytų Europos (VRE) rinkose. „Esame įsitikinę, kad radome tinkamą platinimo ir komercinės veiklos partnerį. Tikimės ateityje plėsti bendradarbiavimą dar daugiau rinkų,“ sako „Zentiva“ grupės prekybos ir pajamų skyriaus vadovas Robertas Storchas.

 

Veikdamos kaip strateginės partnerės įmonės plės prekybines galimybes, kad suteiktų pacientams geresnį „Zentiva“ produktų pasiekiamumą visoje Europoje.

 

 

Apie PHOENIX grupę www.phoenixgroup.eu 
PHOENIX grupė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Manheime, yra pirmaujanti farmacijos produktų ir paslaugų teikėja Europoje. 27 šalyse veikianti ir daugiau nei 36 000 darbuotojų turinti įmonė medicininiais produktais aprūpina itin didelę Europos dalį, taip reikšmingai prisidėdama prie visapusės sveikatos priežiūros. PHOENIX grupės vizija – būti geriausia integruotų sveikatos priežiūros produktų ir paslaugų teikėja bet kurioje savo veiklos teritorijoje. PHOENIX grupė laiko save saitu tarp gamintojo ir paciento. Mūsų paslaugos gali būti naudingos farmacijos produktų gamintojams, vaistinėms, gydytojams, sveikatos draudimo fondams ir pacientams visoje Europoje. 

 

Europoje taikome pridėtinės vertės suteikiančią aptarnavimo koncepciją PHOENIX „All-in-One“ (viskas viename), kuri leidžia teikti pasaugas farmacijos įmonėms visose 27 šalyse, visoje vertės grandinėje nuo gamybos iki pardavimo vietos. Tai padeda sugeneruoti daugiau pajamų keliuose skirtinguose etapuose. „All-in-One“ sistema supaprastina procesus ir leidžia mūsų pramonės partneriams susitelkti į savo pagrindinę verslo sritį. Mūsų paslaugų asortimentą sudaro klinikinių tyrimų aprūpinimo, rinkos galimybių analizės, patekimo į rinką, sveikatos priežiūros produktų logistikos ir pasiekiamumo paslaugos, kurios vaistinių aprūpinimo kanalu teikiamos daugiau nei 16 000 vaistinių ir milijonams pacientų visoje Europoje.

 

Apie „Zentiva“ www.zentiva.com

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra taptų teise, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalingas geresnis sveikatos priežiūros paslaugų pasiekiamumas. Šiandien kasdieniai sprendimai, nuo kurių mes visi priklausome, yra esminis mūsų sveikos gyvensenos pagrindas.

 

„Zentiva“ dirba Europoje gyvenančių žmonių labui. Kartu su sveikatos priežiūros specialistais, vaistininkais ir sveikatos sistemos sprendimų priėmėjais prisiėmėme socialinį įsipareigojimą padėti mažinti kanas ir gerinti sveikatos priežiūros paslaugų pasiekiamumą. Turėdami daugiau nei 2 500 darbuotojų visoje Europoje ir 2 gamyklas Prahoje bei Bukarešte siekiame tapti didžiausiu generinių ir be recepto įsigyjamų vaistų gamintoju, kad galėtume geriau tenkinti kasdienes žmonių sveikatos priežiūros reikmes.

 

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.