„Zentiva“ naujienos

23 lapkričio 2020    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ tęsia sveikesnės planetos programą „Planetz“, Portugalijoje pasodindama 4 500 medžių

PRAHA – 2020 m. lapkričio 23 d.: „Zentiva Group“, vykdydama programą „PlanetZ“, kuria siekiama nuolat pozityviai prisidėti prie mūsų aplinkos, pasodins 4 500 naujų medžių. Tam „Zentiva“ bendradarbiauja su Portugalijos nevyriausybine organizacija „Associação Nacional de Empresas Florestais, Agrícolas e do Ambiente“ (ANEFA). Medžiai bus pasodinti Baldio do Soajo, Arkos de Valdevese, Peneda Žereso nacionaliniame parke, UNESCO laikomame Pasaulio biosferos rezervatu. Portugalija smarkiai ir nuolat kenčia nuo gaisrų gamtoje: per pastaruosius 10 mėnesių išdegė daugiau nei 65 887 hektarai. Todėl didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su ANEFA ir toliau atkurti šio regiono miškingumą.

 

Medžiai bus pradėti sodinti šiandien, darbai turėtų tęstis artimiausiomis savaitėmis. „Zentiva“ darbas su ANEFA prisideda prie NVO projekto „ProNatura“, kuriuo siekiama atsodinti miškus svarbiose Portugalijos vietovėse. Iniciatyva grindžiama ankstesniu „Zentiva“ projekto „PlanetZ“ bendradarbiavimu Rumunijoje su „Forests Without Frontiers“, kai 2019 m. ir 2020 m. balandžio mėn. buvo pasodinta 7 000 medžių.


„Zentiva“ generalinis direktorius Nickas Hagaras pareiškė: „Visi esame atsakingi už rūpestį mūsų gražiąja planeta. Mūsų komanda kasdien labai daug dirba, kad pacientams visoje Europoje ir už jos ribų būtų tiekiami aukštos kokybės nebrangūs vaistai, todėl „Zentiva“ pasodina po vieną medį už kiekvieną su mumis dirbantį žmogų, kad jiems padėkotų ir prisidėtų prie miškų atsodinimo. Tai naujausias iš daugelio mūsų bendradarbiavimo būdų, kurie yra mūsų programos #PlanetZ dalis, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip „Zentiva“ gali prisidėti prie mūsų aplinkos“.

 

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Zentiva“ jų programoje „PlanetZ“, – sakė ANEFA prezidentas Pedro Sera Ramosas. „ProNatura“ jau prisidėjo prie daugiau nei milijono medžių pasodinimo ir tikimės kartu su „Zentiva“ dar daug pasodinti, kad padarytume mūsų planetą dar žalesnę.“

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdama atsidavusią, daugiau kaip 4 500 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje, Bukarešte ir Anklešvare), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lydere, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.
„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Atstovė žiniasklaidai:

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tel. Nr: (+420) 727 873 159
El. paštas:
mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.