„Zentiva“ naujienos

Zentiva in India

25 spalio 2019    /    Naujienos

„ZENTIVA“ ĮSIGIJA „ALVOGEN“ VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS VERSLĄ

„Zentiva“ toliau plečia geografines ribas bei papildo savo generinių ir nereceptinių vaistų portfelį

PRAHA / SOFIJA, - 2019 M. SPALIO 25 D. - „Zentiva“ skelbia pasirašanti galutinį susitarimą įsigyti „Alvogen“ vidurio ir rytų Europos verslą už neatskleistą sumą.

„Alvogen“ vidurio ir rytų Europos rinkos įvairiose terapinėse srityse parduodama daugiau kaip 200 generinių ir nereceptinių vaistų. Tai apima tokius pripažintus prekės ženklus kaip „Lactacyd“, „Persen“, „EuBiotic“ ir daugelį kitų, užimančių lyderio pozicijas 14-oje pagrindinių rinkų visoje vidurio ir rytų Europoje, įskaitant Rusijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vengrijos, Lenkijos ir Balkanų rinkas.

Nickas Haggaris, „Zentiva“ vykdomasis direktorius, pažymėjo: „Šis įsigijimas puikiai tinka„ Zentiva“ ir palaiko mūsų strategijos įgyvendinimą. „Zentiva“ sustiprins savo lyderystę vidurio ir rytų Europoje, tuo pat metu plėsdamasi į naujas rinkas ir žymiai padidindama savo specializuotų ir nereceptinių vaistų portfelį. Mes tikimės priimti daugiau nei 1000 žmonių iš „Alvogen“ vidurio ir rytų Europos komandos į mūsų „Zentiva“ bendruomenę. Kartu būsime dar stipresni tęsdami savo pagrindinę misiją - tiekti aukštos kokybės ir prieinamus vaistus žmonėms Europoje ir už jos ribų. “

Šis sandoris sujungia dvi pirmaujančias firminių, generinių ir nereceptinių vaistų įmones vidurio ir rytų Europoje, turinčias papildomas stipriąsias puses, produktų portfelius, geografinę plėtrą ir kultūrą. Tikimasi, kad sandoris bus baigtas pirmąjį 2020 m. ketvirtį, gavus įprastus patvirtinimus.

„Atsisakę Europos verslo, mes sutelksime savo strateginį vystymąsi, augimą ir plėtrą į kitas sritis. Plėsdami ir stiprindami partnerystę Azijos regione ir tęsdami investicijas į biologinius panašumus per savo dukterinę įmonę „Alvotech“, mes galime toliau augti ir nustatyti standartus pasaulinėje platformoje. Dėkojame savo kolegoms už nepaprastas pastangas kuriant vieną iš sėkmingiausių regioninių įmonių mūsų pramonėje ir tikimės, kad pavyks ir toliau sėkmingai derinti kombinuotą verslą “, - sakė Robertas Wessmanas,„ Alvogen “pirmininkas ir generalinis direktorius.

Anksčiau, 2019 m., „Zentiva“ integravo „Creo Pharma“ JK ir „Solacium Pharma“ komandas Rumunijoje į „Zentiva“ grupę. Rugsėjį „Zentiva“ taip pat paskelbė įsigijusi gamybos vietą Ankleshwar mieste Indijoje. Be kelių milijonų eurų investicijų į esamas Prahos ir Bukarešto gamybos įmones, „Zentiva“ ir toliau siekia padidinti savo konkurencinį pranašumą, išplėsdama rinkos ribas ir atnaujindama savo gamybos tinklą bei galimybes.

 

Atstovė žiniasklaidai:

Ines Windisch
Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė
Tel: (+420) 601 341 444
E-paštas: ines.windisch@zentiva.com

 

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 3000 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lyderiais, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Sužinokite daugiau apie „Zentiva“ svetainėje www.zentiva.com

 

Apie „Alvogen“

„Alvogen“ yra pasaulinė privati farmacijos įmonė, orientuota į generinių, firminių, nereceptinių vaistų ir biologiškai panašių vaistų, skirtų pacientams visame pasaulyje, kūrimą, gamybą ir pardavimą. Bendrovė vykdo komercinę veiklą 35 šalyse, joje dirba 2 800 darbuotojų, ir valdo keturis gamybos ir plėtros centrus JAV, Rumunijoje, Korėjoje ir Taivane. Šiaurės Amerika yra didžiausia „Alvogen“ rinka, o kitos pagrindinės rinkos yra: Pietų Korėja, Rusija, Taivanas, Rumunija, Vengrija, Ukraina, Japonija ir Kinija.

Sužinokite daugiau apie „Alvogen“ svetainėje www.alvogen.com