Mums rūpi

Didžiuojamės stipriu mūsų žmonių verslumo ir atsakomybės jausmu. Tai suteiks mums galimybę siekti svarbiausių rezultatų ir vykdyti savo pažadą mūsų žmonėms, žmonėms, kuriems dirbame, mūsų partneriams ir visiems kitiems planetos gyventojams. Mūsų ambicija – paversti „Zentiva“ puikia darbo vieta ir užtikrinti sveiką ir tvarų požiūrį į viską, ką darome. Planuojame rytojui, tačiau veikiame šiandien, todėl nustatome sau ambicingus tikslus.

Mums rūpi mūsų žmonės ir žmonės, kuriems dirbame.

„Zentiva“ ir COVID

COVID-19 pakeitė pasaulį, įskaitant „Zentiva“ pasaulį. Kaip ir daug kitų įmonių, buvo priversti ieškoti naujo darbo būdų ir reaguoti į naujus iššūkius nenuspėjamoje aplinkoje. Nuo pačios pradžios mums buvo aišku, kad negalime sau leisti nutraukti veiklos. Kaip vaistų gamintojas žinojome, kad žmonės mumis pasikliauja ir tikisi nenutrūkstamo vaistų, kuriuos jie turi kasdien vartoti, tiekimo. Tai suteikė motyvacijos išlaviruoti iš krizės.

Mes didžiuojamės šiais savo pasiekimais:

  • Užtikrinome nenutrūkstamą mūsų vaistų tiekimą
  • Padidinome vaistų tiekimo apimtis, kad patenkintumėme išaugusį poreikį
  • Rekordiniu greičiu pradėjome gaminti dezinfekcinį skystį SANICOR
  • Visą laiką saugojome savo žmones ir vengėme bet kokių susibūrimų gamybinėse patalpose
  • Padėjome savo komandai pristatydami kelias veiklas, skirtas sveikatai, protui ir gerovei

„Zentiva“ ir skiepai

Manome, kad skiepai padės kovoti su COVID-19. Esame įsipareigoję informuoti savo žmones apie skiepų naudą ir rizikas ir tai darome dirbdami kartu su pagrindiniais nuomonės lyderiais ir mokslo asociacijomis. Remdamiesi skaidria ir patikima informacija, manome, kad galime padėti savo darbuotojams priimti teisingą pasirinkimą.

#WeHelpOthers

Dalintis reiškia rūpintis: Neabejojame, kad mūsų žmonių širdys ir protai atviri tiems, kuriems to reikia labiausiai. Todėl „Zentiva“ sukūrė iniciatyvą #WeHelpOthers. Nuo 2020 m. sukūrėme kelias iniciatyvas. Esame dėkingi savo kolegoms už idėjas ir pastangas, taip pat daug kitų žmonių, kurie skyrė laiko padėti kitiems.

Mums rūpi mūsų partneriai

Galime būti sėkmingi tik dirbdami su savo patikimais partneriais visose srityse – kūrimo, gamybos, aptarnavimo ir rūpybos. Mes atidžiai renkamės partnerius ir tikimės, kad jie laikysis mūsų aukštų standartų ir etikos principų.

Mūsų  mokslinių  tyrimų partneriai

„Zentiva“ yra farmacijos tyrimų platformos „The Parc“, siūlančios magistrantūros studijų programą, pagrįstą akademinių ir pramonės partnerių bendradarbiavimu, viena iš įkūrėju. Ši platforma suteikia galimybę spręsti problemas, tiesiogiai susijusias su kai kuriais didžiausiais šių dienų iššūkiais, ir pritaikyti rezultatus realiems produktams!

Sužinoti daugiau

Mūsų gamybos partneriai

Mūsų išorinis gamybos tinklas papildo 4-ių, mums priklausančių gamybos vietų, tinklą. Daugiau nei 100 partnerių mums padeda užtikrinti aukštos kokybės ir prieinamų vaistų tiekimą žmonėms, kurių sveikata priklauso nuo mūsų vaistų.

„Zentiva“ įsipareigoja atsakingai rinktis tiekėjus. Jei vykdome veiklas, kurių negalime tiesiogiai kontroliuoti, komandos dirba kartu, kad užtikrintų sąžiningą, etišką ir įstatymus atitinkantį tiekimą. Su nauju tiekėju pradedami dirbti tik atlikę jo auditą ir įsitikinę, kad jis atitinka mūsų standartus. „Zentiva“ etikos ir atitikties komitetas reguliariai atlieka rizikos vertinimą ir peržiūri rezultatus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų Tiekėjų elgesio kodeksą. Išsikėlėme tikslą pasiekti 97 proc. klientų aptarnavimo lygį. Dėka atsidavusios komandos ir puikaus bendradarbiavimo su partneriais, šiuo metu esame pasiekę 96 proc.

„Zent2U“ – mūsų B2B verslas

Mūsų augimo plano pagrindą sudaro B2B (verslas verslui) koncepcija. Esame kainos lyderiai urologijos, kardiologijos, onkologijos ir nuskausminamųjų vaistų srityje, taip pat specializuojamės hormoninių vaistų, sterilių priemonių ir piliulių technologijų srityje. Turime nuosavas kūrimo ir konkurencingas, aukštos kokybės gamybines patalpas , turime didelį veiklos intensyvumą, perleidžiame daugiau nei 80 produktų per metus ir pasinaudojame pasauline reguliavimo patirtimi.
Sužinokite daugiau https://www.zent2u.com.

Mums rūpi mūsų planeta

„Zentiva“ rūpi mūsų planeta. Todėl pradėjome kampaniją „Planeta Z“, į kurią sutelkėme visas iniciatyvas, padėsiančios siekti tikslo iki 2030 m. tapti anglies dvideginio neišmetančia įmone. Veikiame šiandien dėl tvaraus rytojaus.

Mes didžiuojamės šiais savo pasiekimais:

  • 2020 m. 1 ir 2 pakopos šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas sumažinome 40 proc. Dirbdami ties 3 pakopa, šiuo metu stengiamės tobulinti ir gerinti duomenų rinkimą.
  • Žinome, kad ėmėmės tinkamų veiksmų, nes nesame gavę baudų už aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimus.
  • Gamyboje naudojame standartinius įrenginius, kurie sunaudoja 0,101 kWh elektros, 0,5 l vandens ir sugeneruoja 7 g atliekų (iš kurių 1,8 g/SMU pavojingų atliekų).
  • Šiuo metu diegiame TCFD (Darbo grupė su klimatu susijusių finansinių ataskaitų informacijos atskleidimo klausimais) ir tikimės užbaigti iki 2023 m.
  • Esame socialiai atsakingi ir kiekvieną dieną stengiamės kurti tvarią ateitį.