„Zentiva“ naujienos

19 spalio 2020    /    Naujienos

Įmonė „Zentiva“ stiprina savo pozicijas Graikijoje, kad galėtų geriau tenkinti jos gyventojų poreikius

Praha, 2020 m. spalio 19 d. Įmonė „Zentiva“ stiprina savo pozicijas Graikijoje, pasirašydama partnerystės sutartį su įmone „Lavipharm“ dėl atstovavimo ir farmacijos produktų reklamos bei platinimo Graikijoje. Europoje veikianti „Zentiva“, bendradarbiaudama su „Lavipharm“, siekia didinti savo pajėgumus ir paslaugų pasiūlos apimtis.

„Nepaprastai didžiuojamės galėdami plėsti savo veiklą Graikijoje, kur norime tiekti daugiau aukštos kokybės ir prieinamų vaistų, nuo kurių priklauso žmonių sveikata. „Zentiva“ suvienijo jėgas su „Lavipharm“, siekdama įsitvirtinti šalyje ir sustiprinti įmonės „Zentiva“ pozicijas Europoje“, – teigė Xavier Lasserre, „Zentiva“ komercijos skyriaus vadovas. „Esame įsitikinę, kad užmezgę partnerystės santykius ir apjungę savo verslus suteiksime daug naudos pacientams Graikijoje.“

„Bendradarbiavimas su pasaulyje pirmaujančia generinių vaistų gamintoja „Zentiva“ dar labiau sustiprins mūsų komercinį vaidmenį medicinos srityse, kuriose naudojami terapinei kategorijai priklausančių aktyviųjų veikliųjų medžiagų turintys vaistai, pavyzdžiui, kardiologijos, centrinės nervų sistemos ir urologijos srityse“, – komentavo Panagiotis Giannouleas, „Lavipharm“ vykdomasis direktorius ir vadovas šalyje. „Mūsų komerciniai privalumai ir didelis produktų portfelis papildo vienas kitą. Mūsų atsidavusios komandos aktyviai dirba kartu, kad užmegztų tvirtą partnerystę, padėsiančią geriau patenkinti pacientų poreikius.“

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra aukštos kokybės prieinamų vaistų, skirtų pacientams Europoje ir už jos ribų, gamintoja. Įmonė, kurios gamybos vietų tinkle dirba daugiau nei 4 500 darbuotojų ir kuriam priklauso geriausios gamybos vietos Prahoje ir Bukarešte, siekia tapti firminių generinių vaistų ir nereceptinių vaistinių produktų gamybos lydere Europoje, kad galėtų geriau patenkinti kasdienius su žmonių sveikatos priežiūra susijusius poreikius.
Įmonėje „Zentiva“ manoma, kad sveikatos priežiūra turėtų būti laikoma teise, o ne privilegija. Žmonėms labiau nei bet kada reikalinga geresnė prieiga prie aukštos kokybės prieinamų vaistų ir sveikatos priežiūros paslaugų. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Sužinokite daugiau apie „Zentiva“ interneto svetainėje www.zentiva.com.

Kontaktai žiniasklaidai

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Telefonas: (+420) 727 873 159
El. paštas: mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.