„Zentiva“ naujienos

„Sanofi“ pergalė atsakingiausios įmonės konkurse

Neseniai vykusiame informuotumo didinimo konkurse „Atsakingiausia įmonė 2016“ „Sanofi“ laimėjo pirmąją vietą socialiai naudingo projekto kategorijoje.

Ekspertų komisijos sprendimu socialiai naudingiausio projekto titulas šiais metais atiteko įmonės iniciatyvai „Vaikinų techninė apžiūra“ (ček. STK pro chlapy), kurią „Sanofi“ įgyvendino kartu su Petro Koukalos fondu. Projektas didina Čekijos vyrų informuotumą apie ligų prevencijos poreikį, ypač onkologines problemas, ir siūlo jiems pasitikrinti sveikatą.

„Labai džiaugiamės dėl apdovanojimo ir tai, kad vien šiais metais projekte „STK pro chlapy“ dalyvavo virš 20 000 Čekijos vyrų, iš kurių daugiau nei 500 buvo atliktas prevencinis tyrimas“, – sakė „Sanofi“ atstovas spaudai Filipas Hrubý.

„Deja, mūsų duomenimis, dauguma Čekijoje gyvenančių vyrų ignoruoja prevenciją ir tik ketvirtadalis jų reguliariai atlieka onkologinius tyrimus.“

Organizacijos „Business for Society“ (ček. Byznys pro společnost) rengiamo atsakingiausios įmonės konkurso metu visapusiškai peržiūrimos Čekijos įmonių socialinės atsakomybės iniciatyvos ir kiek jos yra susijusios su atitinkama verslo sritimi.

Daugiau informacijos ieškokite www.topodpovednafirma.cz ir www.stkprochlapy.cz

Atnaujinta: 25 spalio 2016

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.