Mes dirbame

Zentiva

Mūsų siekis – sveikatos priežiūra turėtų būti teisė, o ne privilegija. Dabar kaip niekada žmonėms reikia įvairiapusės prieigos prie aukštos kokybės ir prieinamų vaistų. Didžiuojamės, kad mūsų prekių ženklo generinių ir nereceptinių vaistų portfelis aktyviai patenkina kasdienius žmonių sveikatos priežiūros poreikius bei padeda Europos valstybių vyriausybėms kurti ir išlaikyti tvarias sveikatos priežiūros sistemas.

Dirbdami kartu su sveikatos priežiūros specialistais, vaistininkais ir asmenimis, priimančiais su sveikatos apsaugos sistema susijusius sprendimus, jaučiamės socialiai atsakingi padėti sumažinti kainas ir pagerinti sveikatos priežiūros prieinamumą. Nuolat plėsdamiesi į naujas rinkas ir turėdami geriausią komandą, galime tiekti daugiau kasdien reikalingų vaistų visoje Europoje ir už jos ribų.

Zentiva

„Zentiva“ suteikia galimybę mūsų šalies organizacijoms dirbti klientams ir pagal klientų poreikius. Maždaug pusę rinkų, kuriose veikiame, įtakoja gydytojai, kitą pusę rinkų dalinasi farmacininkai ir pardavėjai / didmenininkai. Todėl atskirai ištiriame kiekvieną rinką, vienijamės ir įsiklausome į savo partnerius, kad galėtume identifikuoti jų poreikius. Nuolat plėsdamiesi į naujas rinkas ir turėdami geriausią komandą, galime tiekti daugiau aukštos kokybės ir prieinamų kasdien reikalingų vaistų visoje Europoje ir už jos ribų.

B2B (verslas verslui) – Susipažinkite su „Zent2U“

Mūsų augimo plano pagrindą sudaro B2B (verslas verslui) koncepcija. Esame kainos lyderiai urologijos, kardiologijos, onkologijos ir nuskausminamųjų vaistų srityje, taip pat specializuojamės hormoninių vaistų, sterilių priemonių ir piliulių technologijų srityje. Turime nuosavas kūrimo ir konkurencingas, aukštos kokybės gamybines patalpas, rodome didelį veiklos intensyvumą, perleidžiame daugiau nei 80 produktų per metus ir pasinaudojame pasauline reguliavimo patirtimi.

Sužinokite daugiau https://www.zent2u.com