„Zentiva“ naujienos

1 birželio 2020    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ plečia gamybos pajėgumus, užbaigusi gamyklos Anklešvare įsigijimą

PRAHA – 2020 m. birželio 1 d.: „Zentiva Group“ skelbia užbaigusi gamyklos Anklešvare (Indija) įsigijimą iš „Sanofi“. Užbaigus sandorį padidėjo „Zentiva“ visiškai priklausančių gamybos vietų skaičius visame pasaulyje ir „Zentiva“ galės aptarnauti daugiau žmonių, kuriems kasdien reikia aukštos kokybės ir įperkamų vaistų.

„Džiaugiamės priimdami Anklešvaro komandą į „Zentiva“ šeimą. „Zentiva“ ir toliau sparčiai auga, o šio įsigijimo užbaigimas mūsų bendrovei yra svarbus etapas“, sakė „Zentiva“ generalinis direktorius Nick Haggar. „Augantis gamybos tinklas ir papildomi pajėgumai reiškia, kad galime neatsilikti nuo didėjančios vaistų paklausos ir padidinti tiesioginę tiekimo grandinės kontrolę, kad užtikrintume nuolatinį tiekimą ir greitą reagavimą į pacientų poreikius.“

Sandoris tęsia „Zentiva“ ryžtingą plėtrą po ankstesnio „Creo Pharma“ įsigijimo Jungtinėje Karalystėje, „Solacium“ Rumunijoje ir „Alvogen“ Vidurio ir Rytų Europos operacijų įsigijimo, užbaigto 2020 m. balandžio mėn. Naujausias įsigijimas Indijoje vykdomas lygiagrečiai su šiuo metu vykdomomis multimilijoninėmis investicijomis „Zentiva“ svarbiausiose vietose Prahoje ir Bukarešte.

„Labai didžiuojuosi, kad mūsų Anklešvaro komanda priklausys dar stipresnei „Zentiva“, integruota į organizacijos ilgalaikio augimo strategiją“, pridūrė Anklešvaro vietos vadovas Ashwani Sood. „Žinome, kad kokybiškų ir įperkamų vaistų paklausa didėja, ir tikimės prisidėti prie „Zentiva“ sėkmės šioje kelionėje.“

Gamybos vietą parems visiškai naujas „Zentiva India“ filialas Mumbajuje.

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 4700 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje, Bukarešte ir Anklešvare), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lydere, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.
„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi. 

Apie „Zentiva“ vietą Anklešvare

Anklešvaro gamykla , įkurta 1987 m., yra chemijos ir biotechnologijų plėtros centras, joje gaminami tiek tarpiniai produktai, tiek vaistų formulės. Anklešvaro gamykla yra stambi tablečių gamintoja ir per metus jų pagamina daugiau nei 6 milijardus.

Atstovė žiniasklaidai:

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tel: (+420) 727 873 159
El. paštas: mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.