„Zentiva“ naujienos

19 kovo 2020    /   

Koronaviruso (COVID-19) protrūkio metu „Zentiva“ elgiasi atsakingai

Šios pandemijos krizės metu „Zentiva“ turi dvi pagrindines pareigas: toliau tiekti vaistus, nuo kurių priklauso kiekviena diena, ir saugoti bei garantuoti darbuotojų saugumą..

Nuo tada, kai buvo paskelbta nauja koronaviruso (COVID-19) epidemija, mes ėmėmės visų būtinų veiksmų, kad užkirstume kelią ligos plitimui savo biuruose ir gamybos vietose.

„Zentiva“ gamyklų tinklas su pavyzdinėmis vietomis Prahoje ir Bukarešte veikia visu pajėgumu. Siekdami patenkinti augančius sveikatos priežiūros sistemų poreikius šiuo konkrečiu metu, mes prisitaikėme paracetamolio ir ibuprofeno (dviejų molekulių nuo karščiavimo kovai su ligos simptomais) gamybai:

  • papildomas ibuprofeno ir paracetamolio milijonas gaminamas mūsų Prahos gamykloje,
  • be mūsų Prahos gamyklos komandos pastangų, mūsų Bukarešto gamykla taip pat nusprendė pakoreguoti savo planus ir trigubai padidinti paracetamolio gamybą.

Norėdami palaikyti nuolatinį ryšį su savo partneriais - didmenininkais ir vaistinių tinklais, mes naudojame skaitmenines priemones.

Užkirsti kelią viruso plitimui yra kiekvieno žmogaus pareiga. Todėl mes taip pat įdiegėme darbuotojams papildomas saugos priemones ir higienos sprendimus bei sustiprinome mokymus apie apsaugą nuo infekcijų.

 

 

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.