Liudijimai

MES KURIAME
Skatindami mokslinius tyrimus ir plėtrą, skatiname inovacijas, kad rastume naujų būdų, kaip tiekti aukštos kokybės ir įperkamus vaistus. Mūsų tarptautinėje komandoje dirba žmonės iš visos Europos, įskaitant pramonės mokslininkus ir akademinius partnerius iš universitetų visoje Europoje.

Jiri Vaclavik, „Zentiva Czech Republic“ projektų valdymo vadovas


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Mano akademinis išsilavinimas - chemija ir ekonomika. Kai buvau pasiruošęs dirbti pirmąjį darbą, "Zentiva" plėtros centras ieškojo projektų vadovo. Labai džiaugiuosi, kad bendrovė suteikė man galimybę dirbti darbą, kuris apėmė būtent tai, ką ketinau ir mėgau daryti - koordinuoti ir vadovauti, vis dar artimai susijusį su moksliniais tyrimais ir plėtra, bet su verslo prieskoniu. O pakeliui teko dar daug ko išmokti. Pradėjęs dirbti projektų vadovu, dabar jau dvejus metus vadovauju PM skyriui. Darbas turiningas, sudėtingas ir kupinas iššūkių. Čia daug struktūros (pagal apibrėžimą šioje pramonės šakoje), bet taip pat daug erdvės kūrybiškumui ir asmeniniam tobulėjimui. Be to, man darbas turi būti prasmingas, todėl manau, kad inovatyvių ir įperkamų vaistų kūrimas pacientams Europoje ir už jos ribų yra labai naudingas. Labai didžiuojuosi galėdamas būti to dalimi! Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: darbe svarbiausi yra žmonės - "Zentiva" komanda yra tiesiog fantastiška!"

MES GAMINAME
Mūsų pramoninis pėdsakas leidžia patikimai gaminti aukštos kokybės ir įperkamus vaistus milijonams žmonių, kuriuos aptarnaujame. Tai užtikriname savo pavyzdinėse gamyklose Prahoje, Bukarešte ir Anklešvare, taip pat pasitelkdami partnerius iš mūsų sukurto išorinio gamybos tinklo.

Ayushi Tewari, „Pharmaceuticals Zentiva India“ kokybės užtikrinimo vadovas


"Dinamiška darbo kultūra "Zentiva" įsitvirtino tarp garsių farmacijos pramonės įmonių.
Dėl nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo "Zentiva" dabar gamina ir tiekia aukštos kokybės vaistus už prieinamą kainą daugiau nei 40 šalių. Mūsų moderniausi įrenginiai, kuriuos valdo aistringi žmonės, daro mus pagrindiniu farmacijos pramonės dalyviu.

"Zentiva" nuolat investuoja į savo žmones, nes jie yra mūsų sėkmės pagrindas. Mes visi naudojame savo SupervalstybesZ, kad pasiektume naujų aukštumų pozityvioje, kūrybingoje ir novatoriškoje aplinkoje.

Mano, kaip kokybės pareigūno, tikslas - užtikrinti, kad kiekvienas vaistas, kuris iškeliauja iš mūsų Ankešvaro padalinio, atitiktų aukščiausius kokybės standartus ir mūsų klientų bei pacientų reikalavimus."

MES DIRBAME
Esame kartu su sveikatos priežiūros specialistais, vaistininkais ir sveikatos priežiūros sistemos sprendimų priėmėjais, nes jaučiame tą pačią socialinę pareigą padėti sumažinti išlaidas ir pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą. Nuolat investuodami į gamybą, naujas rinkas ir platesnį portfelį, galime tiekti daugiau vaistų žmonėms, nuo kurių jie priklauso, Europoje ir už jos ribų.

Hanna Kolisnyk, „Zentiva Ukraine“ pirkimų ir prekybos skyriaus vadovė, pardavimų vadovė


Hanna Kolisnyk, Head of Tender and Trade Dep, Sales Manager, Zentiva Ukraine

“Mano, kaip "Zentiva" konkursų ir prekybos skyriaus vadovo, tikslas - užtikrinti nuolatinį ir nepertraukiamą produktų tiekimą vaistinėms, kad būtų patenkinti pacientų poreikiai.

Turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį farmacijos pramonėje, galiu pasakyti, kad produktų prieinamumas yra tik ledkalnio viršūnė. Tai kruopštaus planavimo, sudėtingos strategijos kūrimo ir ilgų derybų su klientais rezultatas.

Dirbdamas bendrovėje "Zentiva" jaučiu didelį pasididžiavimą, nes dirbu su aistringų ir ambicingų specialistų komanda moderniausiose patalpose, kurios leidžia mums užtikrintai žvelgti į ateitį.

Tie tvirti ir patikimi santykiai su kolegomis, partneriais ir klientais sukuria sveiką aplinką, skatinančią tobulėjimą per saviugdą ir komandos atsidavimą. Taip mes siekiame savo tikslų."

MUMS RŪPI
Mes padedame savo komandoms pramoninėje ir komercinėje veikloje būti geriausiais. Tai darome įgyvendindami tvirtą valdymą, turėdami taupią ir plokščią organizaciją ir griežtai nustatydami prioritetus. Kiekvieną dieną įgyvendiname savo "SuperpowerZ" - esame greiti, taupūs, susiję, kūrybingi, įtraukūs ir atsakingi.

Janet Lewis, „Scientific Affairs Zentiva UK“ vadovė


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Mano akademinis išsilavinimas - chemija ir ekonomika. Kai buvau pasiruošęs dirbti pirmąjį darbą, "Zentiva" plėtros centras ieškojo projektų vadovo. Labai džiaugiuosi, kad bendrovė suteikė man galimybę dirbti darbą, kuris apėmė būtent tai, ką ketinau ir mėgau daryti - koordinuoti ir vadovauti, vis dar artimai susijusį su moksliniais tyrimais ir plėtra, bet su verslo prieskoniu. O pakeliui teko dar daug ko išmokti. Pradėjęs dirbti projektų vadovu, dabar jau dvejus metus vadovauju PM skyriui. Darbas turiningas, sudėtingas ir kupinas iššūkių. Čia daug struktūros (pagal apibrėžimą šioje pramonės šakoje), bet taip pat daug erdvės kūrybiškumui ir asmeniniam tobulėjimui. Be to, man darbas turi būti prasmingas, todėl manau, kad inovatyvių ir įperkamų vaistų kūrimas pacientams Europoje ir už jos ribų yra labai naudingas. Labai didžiuojuosi galėdamas būti to dalimi! Ir galiausiai: darbe svarbiausia yra žmonės - "Zentiva" komanda yra tiesiog fantastiška!Esu "Zentiva UK" mokslo reikalų vadovė. Mano komanda yra atsakinga už mūsų rinkodaros leidimų registravimą, mūsų vaistų ir veiklos kokybės užtikrinimą, mūsų vartojamų vaistų saugumo stebėseną ir medicininės bei techninės pagalbos teikimą verslui, klientams ir galiausiai pacientams. Remiame verslą užtikrindami, kad vaistai, kuriuos teikiame pacientams, būtų tinkamo saugumo, kokybės ir veiksmingumo. Mano komanda dirba visame versle, siekdama užtikrinti, kad išlaikytume atitiktį reikalavimams ir pacientams skirtų vaistų kokybę. Didžiuojuosi, kad dirbu "Zentiva", nes žinau, kad tai, ką kasdien darau savo darbe, padeda remti pacientus ir užtikrina prieinamus vaistus NHS."

PRAKTIKA

Hana Kratochvilova, „Zentiva Czech Republic“ praktikantė


Hana Kratochvilova

Savo karjeros kelionę "Zentiva" pradėjau 2020 m. gruodį. Būdamas suaugusiųjų švietimo ir žmogiškųjų išteklių studentas, ieškojau įmonės, kurioje dirbtų atviri žmonės ir kuri suteiktų jaunam žmogui galimybę tobulėti.
Todėl "Zentiva" buvo puikus pasirinkimas. Atlikdama praktiką personalo valdymo srityje galėjau daryti "tikrus" dalykus - ne tik padėti atlikti užduotis, kurių niekas kitas nenorėjo daryti, o tai man labai svarbu.
Mūsų įmonė man pasiūlė puikią aplinką, kurioje galėjau tobulinti savo įdarbinimo įgūdžius, dalyvauti naujokų įdarbinimo procese, o galiausiai buvau atsakinga už sudėtingesnius dalykus, pavyzdžiui, mūsų pasaulinio naujienlaiškio kūrimą.

Atlikdama praktiką visada jaučiausi tikra žmogiškųjų išteklių bendruomenės nare, kurios darbas yra vertinamas ir neslepiamas kampe. Galiausiai gavau galimybę baigti stažuotę 5 mėnesiais anksčiau ir tapau jaunesniąja HR generaliste pagal nuolatinę sutartį. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau dirbti "Zentiva" ir kad nuo pat pradžių galiu būti #WinningTeam komandos dalimi!

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.