Jūs esate čia:   Pradžia » Karjera » Darbas bendrovėje „Zentiva“


Darbas bendrovėje „Zentiva“

„Zentiva“ įsipareigojo tapti viena pirmaujančių generinių vaistų bendrovių Europoje. Būdama sparčiai auganti bendrovė, ieškome talentingų ir ambicingų asmenybių, kurios padės siekti mūsų tikslų. Pripažįstame, kad mūsų sėkmė slypi mūsų žmonėse, jų įsipareigojimuose ir atsidavime.


Bendrovėje „Zentiva“ esame įsipareigoję padėti kiekvienam nariui augti profesionaliai ir asmeniškai. Siūlome dinamišką, teigiamą ir naudingą aplinką, kuri skatina inovacijas ir skleidžia žinias visame versle. Mes naudojame šiuolaikiškas žmogiškųjų išteklių informacines sistemas ir taikomąsias programas, kuriomis siekiame remti darbo jėgos procesų veiksmingumą ir efektyvumą šiose srityse: įdarbinimas, našumas, kompensavimas, apmokymai, plėtra, planavimas ir analizė. Būdama „Sanofi“ dalimi, „Zentiva“ prisideda prie strateginių pasaulinių Žmogiškųjų išteklių valdymo iniciatyvų ir programų, palaikančių organizacinį modelį „Viena bendrovė, bendri žmogiškieji ištekliai“.Zentiva

„Zentiva“ vykdo diskriminacijos prevencijos politiką, kurioje atsispindi ir mūsų pagarbos bei solidarumo vertybės.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip Jūs galite tapti sėkmingos organizacijos, kuri investuoja į jus ir gerina pacientų gyvenimą, dalimi, paskaitykite informaciją toliau.

Paskutinis atnaujinimas: 2011.09.01 21:44 


[ ↑ K obsahu ↑ ]