„Zentiva“ naujienos

12 balandžio 2021    /    Naujienos

„Zentiva“ tęsia onkologinių vaistų plėtrą: 21 Europos šalyje į apyvartą paleistas „Alymsys ®“ (bevacizumabas)

2021 m. balandžio 9 d., PRAHA: „Zentiva“ ir „mAbxience“ praneša apie savo bendradarbiavimą į apyvartą paleidžiant „ALYMSYS ®“ (bevacizumabą) po kovo 26 d. suteikto Europos leidimo juo prekiauti. EK patvirtinimas grindžiamas išsamiu klinikiniu ir moksliniu paketu, kuriuo įrodytas „ALYMSYS ®“ biologinis panašumas į originalųjį referencinį produktą.

„Zentiva“ generalinis direktorius Nickas Hagaras pareiškė: „Labai didžiuojamės, kad žengėme dar vieną žingsnį onkologinių vaistų asortimento plėtroje ir įgyvendinome savo siekį visoje Europoje padidinti biologinių medikamentų prieinamumą. Biologiniai medikamentai atlieka pagrindinį vaidmenį kovojant su vėžiu, o mūsų partnerystė su „mAbxience“ yra svarbus „Zentiva“ augimo etapas ir indėlis į visuomenės sveikatą visoje Europoje.“

Biologiškai panašus medicinos produktas yra biologinis medikamentas, labai panašus į referencinį medicinos produktą kokybės, saugos ir veiksmingumo požiūriu. Biologiškai panašūs vaistai gali prisidėti prie pacientų, kurie gali naudotis biologiniais gydymo metodais, skaičiaus didėjimo, o sveikatos priežiūros sistemos sutaupytų daug lėšų.

„ALYMSYS ®“ „Zentiva“ prekiaus 21 Europos šalyje.

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdama atsidavusią, daugiau kaip 4 500 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje, Bukarešte ir Anklešvare), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lydere, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.
„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi. Sužinokite daugiau apie „Zentiva“: www.entiva.com.

Atstovė žiniasklaidai

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tel. Nr.: (+420) 727 873 159
El. paštas: mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.