„Zentiva“ naujienos

7 balandžio 2020    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ plečia įsitvirtinimą rinkoje užbaigdama CRE įmonių įsigijimą iš „Alvogen“

2020 m. balandžio 7 d., PRAHA: „Zentiva Group a.s.“ skelbia, kad užbaigė „Alvogen“ Centrinės ir Rytų Europos (CRE) verslo įsigijimą, apie kurį buvo pranešusi anksčiau. Šis susitarimas prisideda prie organiško nuolatinio „Zentiva“ augimo, sustiprindamas „Zentiva“ įsitvirtinimą Lenkijos, Rumunijos ir Bulgarijos rinkose ir išplėsdamas aprėptį, apimant papildomas naujas rinkas, įskaitant Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Vengriją, Kroatiją ir Vakarų Balkanus. Todėl „Zentiva“ šiuo metu gali pateikti išplėstinę produktų pasiūlą milijonams žmonių visoje Europoje ir už jos ribų.

„Užbaigdami šį įsigijimą sujungiame dvi pirmaujančias firminių generinių ir nereceptinių vaistų įmones CRE regione“, – sakė „Zentiva“ generalinis direktorius Nick Hagar. „Mūsų privalumai ir produktų pasiūla puikiai vienas kitą papildo, derėdami prie „Zentiva“ augimo strategijos. Mums toliau plečiantis į naujas rinkas ir turint nugalinčią komandą, galime teikti kokybiškesnius ir įperkamus vaistus, kurių žmonėms reikia kasdien, Europoje ir už jos ribų.“

Kartu su neseniai paskelbtu gamybos įmonės Anklešvare įsigijimu, kurį tikimasi užbaigti artimiausiomis savaitėmis, šis įsigijimas taip pat išplečia „Zentiva“ gamybinius pajėgumus pasitelkiant „Labormed Alvogen“ įmonę, esančią Bukarešte (Rumunija).

Ši naujausia plėtra grindžiama neseniai įvykusiais komerciniais įsigijimais – „Creo“ Jungtinėje Karalystėje ir „Solacium“ Rumunijoje – bei kelių milijonų eurų investicijomis į „Zentiva“ esamas gamybos įmones Prahoje ir Bukarešte.

„Alvogen“ CRE parduoda virš 200 firminių generinių ir nereceptinių produktų įvairioms terapinėms sritims, kurie apima gerai atpažįstamus prekių ženklus, tokius kaip „Lactacyd ®“, „Persen ®“, „EuBiotic ®“ ir daug kitų, užimančių pirmaujančias vietas 14-oje pagrindinių rinkų visoje CRE“, – sakė Hacho Hatchikian, naujai paskirtas „Zentiva“ komercinio CRE regiono vadovas. „Prisijungimas prie „Zentiva“ yra puiki proga sutelkti jėgas, geriau įsitvirtinti rinkoje ir gerinti veiklos kokybę – visa tai skirta patenkinti žmonių sveikatos priežiūros poreikius Europoje ir už jos ribų.“

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 4000 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lydere, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Sužinokite daugiau apie „Zentiva“ www.zentiva.com.

Atstovė žiniasklaidai:

Mounira Lemoui
Komunikacijos vadovė
„ZENTIVA GROUP, a.s.“
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tel.: (+420) 727 873 159
El. paštas: mounira.lemoui@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.