„Zentiva“ naujienos

27 sausio 2020    /    Naujienos

Zentiva švenčia „The Parc“ įspūdingus 2019 m. mokslinius rezultatus

PRAHA – 2020 m. sausio 27 d.: savo Prahos būstinėje „Zentiva“ priėmė „The Pharmaceutical Applied Research Center“ („The Parc“) atšvęsti pirmąją „The Parc“ apdovanojimų sukaktį. „The Parc“ – tai unikali mokslinių tyrimų platforma, skirta būsimoms farmacijos mokslininkų ir inžinierių kartoms parengti. Šiuo metu programoje dalyvauja dvidešimt devyni studentai ir 2019 m. buvo pasiekta įspūdingų rezultatų. 16 publikacijų, viena paraiška patentui, 30 pranešimų konferencijose, šešios plenarinės ir pagrindinės paskaitos, aštuonios mokslinių tyrimų dotacijos ir penki studijas užbaigę studentai.

2019 m. buvo nepaprastai sėkmingi metai. Norėčiau aiškiai pabrėžti visų mūsų partnerių projektui skirtą energiją. Šiuo metu programoje turime 29 doktorantūros studentus ir tikrai svarbu, kad jiems bendrai vadovauja moksliniai / akademiniai vadovai ir vadovai iš pramonės sektorių. Tokiu būdu sukuriama unikali bendra pramoninė-akademinė aplinka, kuri bus „The Parc“ stiprybė 2020 m. ir ateityje“, – sakė Ondrej Dammer, „The Parc“ vykdantysis direktorius.

Prof. František Štěpánek, „The Parc“ direktorius mokslų reikalams pridėjo: „Labai didžiuojuosi, ypač studentais. Turėjau galimybę matyti, kaip jie kelerius metus lavėjo – nuo paskutinio kurso studentų, ką tik prisijungusių prie „The Parc“, iki gaunančių magistro laipsnį ir prisijungiančių prie doktorantūros programos. Kyla didžiulis pasitenkinimas matant jų padarytą pažangą – kaip asmenybių, kaip specialistų ir, žinoma, kaip mokslininkų.

Šiais metais „The Parc“ apdovanojimai atiteko dviem jauniems talentams. Denisa Lizonova buvo apdovanota Studentų pasirinkimo apdovanojimu 2019 už projektą „Modifikuotos liposomos vaistų pernešimui“, o Vojtech Klimsa gavo Ekspertų pasirinkimo apdovanojimą 2019 už darbą „Purškiamuoju džiovinimu pagamintų preparatų didelio našumo patikra“. Abu apdovanojimus remia „Zentiva.

Pavel Sebek, „Zentiva“ vystymo direktorius ir vienas iš „The Parc“ įkūrėjų, prisiminė jos istoriją ir augimą nuo idėjos, gimusios prieš 5 metus: „Mes labai didžiuojamės tuo, ką pavyko pasiekti iki šios dienos. Aukščiausio lygio mokslų mokymo derinys su pramonės sektoriams, verslui ir lyderystei reikalingų įgūdžių ugdymu yra ne tik unikalus, bet ir pripažintas visoje Europoje. Ateitis yra grupės jaunų ir kūrybingų studentų, kurie turi ambicijų ir įgūdžių būti farmacijos mokslo ir technologijų viršūnėje bei energijos pakeisti farmacijos pasaulį, rankose. Aš ypač didžiuojuosi, kad kai kurie studentai nusprendė po „The Parc “programos baigimo dirbti „Zentiva“ ir tapti mūsų tarptautinės vystymo komandos nariais.“

Apie „The Parc“

„Zentiva“ inicijuota „The Parc“ buvo sukurta kartu su trimis akademiniais partneriais: Prahos chemijos ir technologijų universitetu; Karolio universiteto mokslų fakultetu bei Čekijos mokslų akademijos organinės chemijos ir biochemijos institutu. Ši labai sėkminga iniciatyva kartu sutelkė kylančius talentus ir pirmaujančius farmacijos bei akademinius ekspertus, jie vis dirba siekdami paspartinti vaistų mokslinių tyrimų ir kūrimo inovacijas.

„The Parc“ suteikia pasaulinio lygio akademinį išsilavinimą kartu su praktine pramonės ir verslo patirtimi, vadovaujant mokslininkams, inžinieriams ir vadovams iš akademinio ir farmacijos pramonės sektorių. Ji suteikia studentams galimybę įgyti magistrantūros lygio farmacijos mokslo, apjungiančio chemijos, farmacijos technologijų, biofarmacijos ir klinikinių tyrimų sritis, išsilavinimą. Studentų mokslinių tyrimų rezultatai dažnai tiesiogiai panaudojami gaminamuose, į rinką pateikiamuose produktuose, kurie padeda pacientams. Bendradarbiaudama su akademiniais partneriais visoje Europoje, „The Parc“ studentams taip pat siūlo komandiruočių ir apsikeitimo mokslinių tyrimų patirtimi, vadovaujant geriausiems akademiniams mokslininkams, galimybes.

Daugiau informacijos apie „The Parc“ pateikta www.theparc.eu.

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ yra Europos aukštos kokybės medikamentų gamintojas, aptarnaujantis pacientus Europoje ir už jos ribų. Turėdami atsidavusią, daugiau kaip 3000 žmonių komandą ir savo gamybos vietų tinklą (įskaitant svarbiausias vietas Prahoje ir Bukarešte), „Zentiva“ stengiasi būti originalių ir generinių vaistų Europoje lydere, kad galėtų kuo geriau atstovauti žmonių kasdieniams sveikatos priežiūros poreikiams.

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Dabar labiau nei bet kada žmonėms reikalinga prieiga prie aukštos kokybės medikamentų ir sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą. Bendradarbiaujame su gydytojais, farmacininkais, didmeninės prekybos atstovais, reglamentavimo institucijomis ir vyriausybėmis, kad galėtume teikti kasdienius sprendimus, nuo kurių priklausome mes visi.

Sužinokite daugiau apie „Zentiva“ www.zentiva.com.

Atstovė žiniasklaidai:

Ines Windisch
Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė
„ZENTIVA GROUP, a.s.“
Organizacijos reikalų ir žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė Tel: (+420) 601 341 444
El. paštas: ines.windisch@zentiva.com

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.