„Zentiva“ naujienos

Zentiva Praha závod

25 sausio 2019    /    Pranešimai spaudai

„Zentiva“ investuoja į gamyklą Prahoje, kad įsitvirtintų Europos generinių vaistų rinkoje

Praha, 2019 m. sausio 24 d.: „Zentiva“ investuoja 30 milijonų eurų į savo gamyklos Prahoje plėtrą. Ši investicija padės sustiprinti „Zentiva“ gamybinius pajėgumus ir yra dalis platesnių ambicijų tapti Europos generinių vaistų lydere.

Thomas Koene, pramoninių operacijų vadovas: „Ši investicija skirta išplėsti mūsų esamus gamybinius pajėgumus, konkrečiai – padidinti gamybos apimtį. Šiuo metu per metus Prahoje pagaminame iki 120 milijonų pakuočių, kurias parduodame visoje Europoje. Nors dar pernai turėjome rūpintis atsiskyrimo procesu, jau pradedame investuoti ir esame pasiryžę tai tęsti 2019 m., investuodami 8 milijonus eurų į gamyklą Prahoje, nes ji yra mūsų įmonės pamatas.”

„Zentiva“ yra unikalioje ir intriguojančioje savo kelionės kryžkelėje. Ėmėmės esminių pokyčių, kad realizuotume visą mūsų įmonės potencialą naujoje nepriklausomybės eroje, padedami „Advent International“.

Ines Windisch, įmonės reikalų ir žmogiškųjų išteklių vadovė, pridūrė: „Organizacijos plėtra atveria naujas galimybes mūsų darbuotojams ir suteikia mums galimybę pritraukti geriausius talentus bei išlaikyti savo komandą, kad mūsų sėkmė lydėtų ateinančias kartas. Šiuo metu Prahos gamykloje dirba daugiau kaip 600 darbuotojų, kurie yra nusiteikę gaminti kokybiškus vaistus, tenkinančius kasdienius žmonių sveikatos priežiūros poreikius.“

Apie „Zentiva | www.zentiva.lt


„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Šiandien kaip niekad žmonėms būtina geresnė prieiga prie sveikatos priežiūros. Mums būtini kasdieniai sprendimai šiandien išties gali būti laikomi sveiko gyvenimo pamatu. „Zentiva“ dirba Europos gyventojams. Dirbdami išvien su sveikatos priežiūros profesionalais, farmacininkais ir sveikatos sistemos sprendimų priėmėjais laikomės tokių pat įsipareigojimų padėti mažinti kainas ir gerinti prieigą prie sveikatos priežiūros. Su 2 500 darbuotojų visoje Europoje ir 2 gamyklomis Prahoje ir Bukarešte siekiame tapti generinių ir OTC vaistų lydere, kad padėtume geriau rūpintis kasdieniais žmonių sveikatos priežiūros poreikiais.

 

Media contact


Mounira Lemoui
Communication Business Partner
Zentiva Group, a.s.
Cell: +420 727 873 159
U Kabelovny 130, 102 37 PRAGUE
Czech Republic
www.zentiva.com

 

„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.