„Zentiva“ naujienos

Zentiva logo and building

15 sausio 2019    /    Pranešimai spaudai

NICK HAGGAR PASKIRTAS ZENTIVA GENRALINIU DIREKTORIUMI

Praha, 2019 m. sausio 15 d.:„Zentiva“ džiugiu pranešti, kad nuo 2019 m. vasario 11 d. generalinio direktoriaus (CEO) pareigas užims Nick Haggar. Nick Haggar 2016–2019 metais dirbo „InsudPharma“ generaliniu direktoriumi. Jis turi sukaupęs daugiau kaip 30 metų darbo farmacijos ir sveikatos apsaugos srityje patirties, padėjo užtikrinti „Sandoz“ („Novartis“), „GlaxoSmithKline“ ir „Ranbaxy“ komercinę sėkmę eidamas vadovaujančias pareigas šių įmonių vadovybėje ir išmano techninę mūsų pramonės pusę, nes pradėjo savo karjerą „Baxter Healthcare“ techninių operacijų skyriuje. 2014–2015 metais jis ėjo „Medicines for Europe“ (anksčiau vadintos EGA) prezidento pareigas. Nick Haggar dirbs Prahoje ir bus atskaitingas „Zentiva“ patariamajam komitetui. 

 

Nick Haggar komentaras: „Labai nekantrauju prisijungti prie „Zentiva“ ir ją lydėti naujoje kelionėje. Per ateinančius mėnesius išplėsime savo aprėptį, padidinsime našumą ir spartinsime plėtrą, padėdami rūpintis kasdieniais žmonių sveikatos priežiūros poreikiais.“

„Zentiva“ susikūrė iš „Sanofi“ padalinio praėjusių metų spalį. Grupė šiuo metu priklauso „Advent International“, vienai iš stambiausių ir labiausiai patyrusių pasaulyje privataus kapitalo investicinių bendrovių. 

 

Apie „Zentiva“

„Zentiva“ siekia, kad sveikatos priežiūra būtų visiems prieinama paslauga, o ne privilegija. Šiandien kaip niekad žmonėms būtina geresnė prieiga prie sveikatos priežiūros. Mums būtini kasdieniai sprendimai šiandien išties gali būti laikomi sveiko gyvenimo pamatu. „Zentiva“ dirba Europos gyventojams. Dirbdami išvien su sveikatos priežiūros profesionalais, farmacininkais ir sveikatos sistemos sprendimų priėmėjais laikomės tokių pat įsipareigojimų padėti mažinti kainas ir gerinti prieigą prie sveikatos priežiūros. Su 2 500 darbuotojų visoje Europoje ir 2 gamyklomis Prahoje ir Bukarešte siekiame tapti generinių ir OTC vaistų lydere, kad padėtume geriau rūpintis kasdieniais žmonių sveikatos priežiūros poreikiais.

 

Contact for media


Ines WINDISCH
Head of Corporate Affairs and Human Resources
Zentiva Group
Tel.: +420 601 341 444
U Kabelovny 130, 102 37 Praha
Česká republika
Ines.Windisch@zentiva.com
www.zentiva.com  

 


„Zentiva“ – trečia didžiausia* ir sparčiai auganti generinių vaistų bendrovė Europoje.