Jūs esate čia:   Pradžia » Mūsų produktai » Mūsų generiniai vaistai


Mūsų generiniai vaistai

„Zentiva“ yra modernių, aukštos kokybės ir prieinamų generinių vaistų kūrimo, gamybos ir platinimo lyderis.


Generiniai vaistai yra panašūs į originalius firminius patento apsaugos netekusius vaistus.Zentiva Juose yra tos pačios veikliosios medžiagos, kaip ir patentuotame produkte, ir jų klinikinių tyrimų metu turi būti nustatytas biologinis ekvivalentiškumas.

Biologinis ekvivalentiškumas reiškia, kad generinė vaisto versija išskiria savo veiksliąsias medžiagas (vaistą) į kraujotaką virtualiai tuo pačiu greičiu ir tais pačiais kiekiais, kaip ir patentuotas vaistas.

Nors su generiniais vaistais nėra atliekami klinikiniai tyrimai, tačiau jiems taikomi tie patys griežti kokybės standartai bei tas pats tikėtinas veiksmingumas ir saugumas, kaip ir originaliam vaistui.

Įprastai generiniai vaistai kainuoja gerokai mažiau nei originalūs vaistai, tačiau tai yra prieinami, aukštos kokybės vaistai, skirti nacionalinėms sveikatos priežiūros sistemoms ir pacientams.

Augant vartojimui ir pasitikėjimui generiniais vaistais, „Zentiva“ yra pasiruošusi tiekti aukštos kokybės ir ekonomiškus vaistus visos Europos rinkai.

Didelis ir nuolat besiplečiantis mūsų produktų asortimentas, platus pagrindinių mūsų tarpininkų tinklas ir greitas reagavimas į rinką lemia tai, kad „Zentiva“ yra idealus generinių vaistų tiekėjas.

Paskutinis atnaujinimas: 2011.09.01 20:25 


[ ↑ K obsahu ↑ ]